Hitem jsou rychlé půjčky na účet

V dnešní uspěchané době je moderní spěchat také na získání půjčky. Rychlé půjčky na účet jsou stále oblíbenějším a velmi dostupným produktem mezi zákazníky z nebankovního sektoru.

Rychlé půjčky na účet pro všechny

Jednotlivé společnosti se předhánějí v získání nových zákazníků a proto vymýšlejí nejrůznější rychlé metody. Snaží se získat zákazníky nabídkou rychlé půjčky na účet, kdy peníze obdrží zákazník za pár minut po jejím schválení. Od zasílání peněz poštovní poukázkou už se téměř upouští, protože zákazníci preferují rychlost. Půjčky jsou bez dokládání příjmů, náhledů do registrů a bez poplatků předem. Jedinou výjimkou je verifikační poplatek ve výši 0,1 – 1 kč.

Je rychlá půjčka na účet výhodná?

Výhodnost půjčky každý posuzuje jinak. Primárně bychom měli posuzovat výši poplatků, úroků a výši splátek. Bohužel spousta lidí posuzuje výhodnost půjčky pouze podle toho, za jak dlouho půjčku dostane.
Tuto rychlou půjčku na účet může získat prakticky každý od 18 let a je jedno, zda jde o maminku či otce na mateřské dovolené, studenta nebo nezaměstnaného. Musí splnit pouze tyto podmínky:

  • více než 18 let
  • vlastní účet
  • trvalý pobyt na území Čr
  • vlastní telefon
  • platný doklad totožnost – op nebo pas
  • přístup na internet

RPSN u těchto půjček mnohdy překračuje vysoko 800%. Při krátkodobé splatnosti přeplatíte půjčku o několik tisíc korun. Tyto částky se pohybují u každé společnosti jinak. Z tohoto hlediska je půjčka nevýhodná a velmi drahá oproti klasické půjčce. Bohužel mnohdy se ocitneme v situaci, kdy nám nic jiného nezbývá, než si zvolit tuto půjčku. Výhodou půjčky je rychlost, s jakou ji zákazníci mohou získat, díky automatizovaným procesům schválení.

Výhodné půjčky nejen pro studenty

Rychlé půjčky na účet stále častěji vyhledávají studenti, kterým nestačí kapesné od rodičů nebo peníze z brigád. Studentům je poskytováno mnoho výhod. Mimo okamžité vyplacení na účet mají studenti tyto půjčky většinou do určité částky zdarma. Stačí vrátit celou částku v řádném termínu. Půjčky jsou bezúčelové, takže se hodí nejen na nákup učebnic, ale i stravného, jízdného nebo prostě jen na sobotní mejdan u kámoše. Půjčit si přitom můžete prakticky kdykoliv a odkudkoliv. Nemáte-li přístup na internet, řešením je sms půjčka. Stačí zaslat jedinou smsku a obratem vám jsou zaslány peníze.

Kromě studentů tyto půjčky využívají i podnikatelé, kteří v bance nemají šanci si půjčit kvůli své špatné platební historii. Půjčit si mohou na rozšíření podnikání, pronájem prostor nebo nákup zboží. Nikdo se ptát nebude, za co podnikatel peníze utratil. Rovněž nemusí ukazovat faktury nebo psát business plán.