Rychlé půjčky bez registru a dokládání příjmů

Jste pro banku z nějakého důvodu málo solventní klient? Možností je obrátit se na nebankovní poskytovatele půjček.

Půjčte si snadno a rychle až 20 000 korun

Rychlé půjčky bez registru vám umožní získat až 20 000 korun jen za několik málo minut a pouze na občanský průkaz. Jde o takzvané mikropůjčky nebo půjčky do výplaty, kdy si během chvíle půjčíte peníze s dobou splatnosti mezi 30 a 45 dny. Půjčka je vyřízena do 60 minut od online podání žádosti. Vyplacení peněz proběhne ihned po kladném vyhodnocení.

Jak požádat o rychlé půjčky bez registru

O rychlou půjčku bez registrů si můžete zažádat pomocí online formuláře. Stačí se zaregistrovat, zadat osobní údaje, číslo účtu, telefonu a žádost odeslat. Některé společnosti navíc vyžadují ověření vašeho účtu pomocí odeslání 1 kč nebo ověří vaší totožnost prostřednictvím telefonu. Nezapomeňte mít zapnutý telefon. K vyřízení půjčky potřebujete splnit následující podmínky:

  • věk nad 18 let
  • vlastní účet
  • trvalý pobyt na území čr
  • funkční mobil
  • platný op
  • 1 kč na účtě
  • rychlé půjčky bez registru jsou i pro cizince

Doba splácení

Tyto půjčky mají povětšinou kratší lhůtu k jejich splacení. Je nastavena od jednoho dne do 45 dní. Nutno podotknout, že rychlé půjčky bez registru jsou nebankovní úvěr, nemá nad nimi dohled ČNB a tak jsou samozřejmě dražší. RPSN se může pohybovat i vysoko nad 700%. Kdo si o takovouto půjčku žádá, vesměs již s touto cenou musí počítat.

Rozmyslete si proto, zda se vám půjčka vyplatí. Mohlo by se vám snadno stát, že po uhrazení splátky vám budou peníze chybět v rodinném rozpočtu a dalším řešením bude pro vás opět půjčka.

Kdy jsou tyto půjčky nevhodné?

O půjčky se nevyplatí žádat, pokud máte exekuci, příliš mnoho závazků po splatnosti. O půjčce vůbec nemůžete uvažovat v případě, že jste požádali o insolvenci.

Rychle půjčky jsou nastaveny tak, že můžete mít maximálně jednu aktivní půjčku. Dokud ji nesplatíte, nedostanete žádnou další půjčku, ani nečekejte, že vám ji třeba navýší. Společnosti chrání zákazníky před dluhovou pastí.

Neberte si půjčku ani v případě, že s ní chcete hradit jiné splátky. Je to jen vytloukání klínu klínem a ničemu to neprospěje. Jedině se ještě více zadlužíte.

Komu jsou rychlé půjčky bez registru určeny?

Vzhledem k tomu, že nedokládáte příjem, hodí se pro studenty, ženy na mateřské, důchodce, začínající OSVČ i podnikatele, kteří potřebují překlenout krátkodobý nedostatek hotovosti na uhrazení svých pohledávek. Rychlé půjčky bez registru jsou bezúčelové. Peníze tak můžete použít na cokoliv. Nejčastěji jsou využívány na doplacení faktur, úhradu nákladů spojených se školným, apod.