Rychlá a spolehlivá půjčka

Půjčka od Tesco je jistou a spolehlivou možností, jak si půjčit až 500 000 korun s nízkým úročením a výhodnými podmínkami. Splácet můžete až 120 měsíců a peníze lze využít podle svého uvážení – na nákupy, nečekané výdaje, dovolenou, rekonstrukci i nové auto.

Možnost sjednat si půjčku online vám usnadní práci a ušetří drahocenný čas. Jestli vám byla rychlá půjčka schválena, se dozvíte okamžitě. Peníze vám jsou převedeny na váš účet do 24 hodin od podpisu smlouvy. K vyřízení půjčky je potřeba mít platné dva doklady totožnosti, vlastní účet a údaje o zaměstnavateli či jiném zdroji příjmu jako je renta, důchod nebo mateřská.

Tesco půjčka je:

  • rychlá a spolehlivá
  • pro všechny se stabilním příjmem
  • bez nahlížení do registru
  • bez poplatku předem

Porovnání půjček pomůže ušetřit

Pokud si nejste jisti, zda je vybraná půjčka vhodná, pomůže vám porovnání půjček. Díky porovnání půjček několika parametrů, jako je cena, maximální částka, rychlost vyplacení a úrok si můžete ušetřit i tisíce korun na poplatcích, splátkách i úrocích. Pokud jste si vybrali pro vás vhodný produkt, můžete si o něj okamžitě zažádat. Budete přesměrování na stránku s online formulářem. Po odeslání žádosti o půjčku je ihned schvalována. Pokud nemáte exekuci nebo nejste v insolvenci, čekejte kladný výsledek.

Jde to férově a transparentně

Tesco půjčka je produkt nebankovní, ale i přesto nabízí nízké úroky, neplatíte poplatky předem a smlouva je transparentní. Sami si zvolte kolik a na jak dlouho si chcete půjčit. Půjčka se vám přizpůsobí také možností odložení či změnu výše splátky v průběhu splácení. Pokud hradíte půjčky včas, můžete získat polovinu úroků zpět a pokud jste i členy klubu Tesco, získáte každý měsíc 100 bodů, které jsou proměněny v poukázky a odměny.