Půjčte si hotově i na účet

Narozdíl od banky vám mohou nebankovní společnosti nabídnout půjčku, kdy dostanete peníze na ruku. hotovostní půjčky ihned jsou výhodou, pokud se vám nechce docházet na pobočku nebo neumíte s internetem. Obchodní zástupce přijde až k vám domu v předem dohodnutém čase.

Nebankovní půjčky vyplácené v hotovosti mají výhodu rychlého vyřízení. Peníze obdržíte okamžitě po podpisu smlouvy. Schůzka netrvá déle než půl hodiny. Smlouva je transparentní a přehledná. Pokud něčemu nerozumíte, stačí se zeptat. Splátky hradíte každý týden do rukou obchodního zástupce, který vám je přidělen na celou dobu trvání půjčky. Po šesti týdnech řádného splácení si lze vzít souběžně další půjčku. Splácet lze 45,60 nebo 100 týdnů.

Půjčka v hotovosti vyžadujete tyto dokumenty:

  • občanský průkaz
  • nájemní smlouvu
  • sipo či fakturu od operátora
  • doklad o vašem příjmu

V hotovosti i na účet

Potřebujete peníze okamžitě? Nebankovní půjčky ihned na účet sjednáte online a prakticky ihned. Stačí vyplnit formulář do kterého zadáte částku, počet dní na které chcete půjčit a osobní údaje, číslo účtu a číslo dokladu. Poté žádost odešlete. Ta je obratem posouzena a peníze jsou vyplaceny na účet. Netrvá to déle než 15 minut.

Nový zákazník může využít nabídku bezplatné půjčky. První půjčka zdarma je určena pouze pro nové zákazníky, kteří ještě neměli u společnosti půjčku. Půjčit si zdarma lze až tři tisíce korun. Nezaplatíte žádné poplatky navíc, pokud vrátíte peníze v řádném termínu. Tyto krátkodobé půjčky lze získat do deseti tisíc pro stávající zákazníky, se splatností maximálně 45 dní. Zápujčka je poskytována i osobám s nízkými příjmy jako jsou ženy na mateřské či studenti a začínající podnikatelé. Není potřeba dokládat účel využití peněz, potvrzení o příjmech ani o studiu či faktury.